Strona główna Twoje miasto

23 listopada włącz się do akcji oddawania krwi w sądeckiej komendzie

Reklama

Klub Honorowych Dawców Krwi w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, serdecznie zaprasza chętnych do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi służb mundurowych dla uczczenia narodowego Święta Niepodległości.

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ul. Grottgera 50 w czwartek 23 listopada w godz. 8.30 – 13.00. Do udziału zapraszamy zarówno funkcjonariuszy jak i osoby cywilne.

„Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” to kolejna edycja akcji honorowego oddawania krwi przez służby mundurowe, organizowana przez Straż Graniczną od 23 października do 15 grudnia dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

tekst i zdjęcie nadesłane przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama