Strona główna Wiadomości

4 kwietnia początek remontu nawierzchni ul. Krakowskiej i Bulwaru Narwiku. Bez parkingu i z ruchem wahadłowym

wkrótce remont Bulwaru Narwiku
Na Bulwarze Narwiku na czas remontu nawierzchni będzie wprowadzony ruch wahadłowy. Fot. TK / Twój Sącz

W czwartek 4 kwietnia rozpoczną się prace związane z remontem ulicy Krakowskiej oraz Bulwaru Narwiku – poinformował Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu. Roboty będą prowadzone etapami i potrwają do końca kwietnia.

W ramach prac na ul. Krakowskiej wymieniona będzie nawierzchnia ulicy między nowym rondem u zbiegu ul. Starowiejskiej, Dunajcowej i Krakowskiej a skrzyżowaniem na granicy miasta w Chełmcu z wyłączeniem niedawno naprawianych fragmentów przy przejeździe kolejowym oraz na wysokości sklepu sieci Biedronka.

Od 5 kwietnia nie będzie można parkować wzdłuż ul. Krakowskiej, na odcinku od ul. Dunikowskiego do przejazdu kolejowego – informuje MZD.

W tym tygodniu rozpoczną się też prace przy remoncie odcinka Bulwaru Narwiku. – W pierwszym etapie remontu, od mostu na ul. Lwowskiej po pas ruchu od strony rzeki Kamienicy, na odcinku ok. 250 m, ruch regulować będzie sygnalizacja świetlna – zapowiada Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu.

Prace będą kosztować łącznie 3 mln zł i wykonana je wyłoniona w dwóch przetargach nowosądecka firma ZBD. Termin zakończenia w obu przypadkach wyznaczono na 30 kwietnia.

(iw)

Reklama