Strona główna Wiadomości

6 DNI DO WYBORÓW: Spoty wyborcze liderów list w okręgu nr 14

13 października odbędą się wybory parlamentarne. W okręgu nr 14 w wyborach do Sejmu RP, obejmującym Nowy Sącz (oraz powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański) wybierzemy 10 posłów spośród 5 komitetów wyborczych. Zobaczcie, jakie reklamówki wyborcze przygotowali liderzy poszczególnych list.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe. Pierwsza na liście Urszula Nowogórska

– Dzisiejszemu społeczeństwu brakuje rozmów i dialogu. Jako radna województwa małopolskiego wielokrotnie udowodniłam, że potrafię rozmawiać ze wszystkimi – przekonuje Nowogórska.

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Liderem listy jest Arkadiusz Mularczyk

– Piękny jest nasz region, aby mógł się rozwijać a mieszkańcy godnie żyć, potrzebna jest kontynuacja reform – mówi Mularczyk w spocie

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej. Pierwszy na liście – Jakub Bocheński

– Chciałbym, aby leki na receptę kosztowały maksymalnie 5 złotych; wybudujemy milion tanich mieszkań na raty; minimalna emerytura musi wynosić co najmniej 1600 złotych – wylicza Bocheński.
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość. Numer 1 na liście to Andrzej Skupień

– W mojej pracy poselskiej chcę skupić się na trzech rzeczach: po pierwsze gruntowna i całkowita zmiana systemu podatkowego; dobrowolność przystąpienia i opłacania składek ZUS oraz likwidacja podatku dochodowego jako podstawa funkcjonowania wolnej gospodarki – zapowiada Skupień w udostępnionym spocie radiowym.

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni. Pierwsza na liście jest Jagna Marczułajtis-Walczak

Jak do tej pory nie udostępniła klasycznej, własnej reklamówki wyborczej. Jednym z ostatnich zamieszczonych przez kandydatkę filmików jest rekomendacja wygłoszona przez partyjnego kolegę.

(edred)

Reklama