Strona główna Twoje miasto

Apel o pomoc dla pogorzelców z Królowej Górnej

Reklama

Stowarzyszenie „Beskidzkie Więzi” zwraca się z gorącym apelem o udzielenie pomocy rodzinie Państwa Marii i Władysława Witków, która straciła dach nad głową w wyniku pożaru jaki miał miejsce w nocy 15 marca 2015 roku w miejscowości Królowa Górna (gmina Kamionka Wielka). Starsze małżeństwo wychowuje niepełnosprawnego syna.

Trudno pozostać obojętnym na ogromną ludzką tragedię. Pożar strawił dorobek całego życia tej rodziny, która zawsze żyła bardzo skromnie a teraz los zabrał wszystko co mieli. W związku z powyższym  gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Wsparcia w formie rzeczowej szczególnie materiały budowlane można przekazywać za pośrednictwem Stowarzyszenia „Beskidzkie Więzi”, osoba do kontaktu – Pani Danuta Rajska – telefon kontaktowy  883 49 22 76, natomiast pomoc finansową prosimy przekazać na rachunek bankowy :

Bank Polska Kasa Opieki S.A. ul. Jagiellońska 26, Nowy Sącz   nr 45 1240 4748 1111 0010 6229 1883 z dopiskiem: „Maria Władysław Witek”

Jestem przekonany, że uda się pomóc tej rodzinie dzięki ofiarności naszego społeczeństwa, które wiele razy pokazało, że w chwilach trudnych nie pozostajemy sami. Na bieżąco będziemy pokazywać ludzi dobrej woli.

Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie z góry bardzo serdecznie dziękuję.

tekst nadesłał Prezes Stowarzyszenia „Beskidzkie Więzi” Artur Czernecki
Pożar
Spalony dom rodziny Witków.
Reklama