Strona główna Wiadomości

Bezpieczne Ferie 2018

Spektaklem teatralnym „Wierszykowo” w wykonaniu Grupy Artystycznej Mocni rozpoczyna się w poniedziałek nowosądecka akcja „Bezpieczne Ferie 2018”. Codziennie przez dwa tygodnie dzieci i młodzież mogą wziąć udział w łącznie kilkudziesięciu imprezach, wydarzeniach i zajęciach.

– Chcę zaznaczyć, że są to zajęcia absolutnie bezpłatne, są finansowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza. W ramach tych zajęć zapewniamy opiekę, którą będą sprawować pracownicy szkół i placówek oświatowych oraz pracownicy świetlic środowiskowych. Podczas wyjazdów dzieci i młodzież będą ubezpieczone oraz dostaną ciepły posiłek – podkreśla Grzegorz Chochla, dyrektor Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Zapisy przyjmowane są w zarządach osiedli i świetlicach środowiskowych, a wszelkich informacji na temat akcji udziela Biuro Bezpiecznych Ferii, które znajduje się przy ulicy Lenartowicza 4, tel. 442 05 19 (czynne w godzinach od 7.00 do 15.00).

Bezpieczne Ferie 2018 organizują Miejski Ośrodek Kultury, Pałac Młodzieży, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sądecka Bibliotek Publiczna, Klub Sportowy Evan oraz Komenda Miejska Policji. Zajęcia będą się odbywać również na Strzelnicy Ligii Obrony Kraju, w kręgielni Atom, na Stacji Cieniawa Ski, w No Limit Dance Academy, Kinie Helios oraz w salach zabaw: Bajkoland, Ufoland i Mały Robinson.

(pełny program Bezpiecznych Ferii 2018 w formacie PDF)

(iw)

bezpieczne ferie 2018 Nowy Sącz

Reklama