Strona główna Wiadomości

Bezpieczne Wakacje 2017

Bezpieczne Wakacje 2017 Nowy Sącz Kasia KowalskaKoncertem Kasi Kowalskiej  rozpocznie się kolejna edycja akcji „Bezpieczne Wakacje”. Urząd Miasta, podległe mu instytucje oraz Komenda Miejska Policji jak co roku przygotowały szereg atrakcji, zajęć, warsztatów, pokazów i wycieczek dla dzieci spędzających wakacje w Nowym Sączu.

Koncert inauguracyjny odbędzie się w sobotę 24 czerwca na nowosądeckim rynku. Wystąpią: Kasia Kowalska z zespołem, grupa No Brothers, laureaci  IV Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów SKAT oraz zespoły i soliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

26 czerwca rozpoczynają się codzienne atrakcje organizowane w ramach „Bezpiecznych Wakacji 2017”. W programie zajęcia na pływalni i ścianie wspinaczkowej w MOSiR, nauka tańca nowoczesnego w MOK, warsztaty robotów w Pałacu Młodzieży oraz wycieczka do ośrodka hipoterapii w Kamionce.

W kolejnych dniach dzieci będą mogły brać udział w zajęciach w bibliotece, oglądać filmy i spektakle, uczestniczyć w rozgrywkach sportowych lub zwiedzić komendę policji. Szczegółowy harmonogram można znaleźć tutaj (plik PDF).

– Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, toteż trzeba zapisywać się za pośrednictwem Zarządów Osiedli, a w niektórych wypadkach bezpośrednio w instytucjach organizujących zajęcia – przypominają organizatorzy.

(iw), źródło: www.nowysacz.pl

Bezpieczne Wakacje 2017