Strona główna Twoje miasto

Biedronka otworzyła swój dziesiąty sklep w Nowym Sączu

Biedronka Nowy Sącz Zielona

W czwartek 6 grudnia br. sieć Biedronka otworzyła dziesiąty sklep w Nowym Sączu. Z okazji otwarcia placówki przy ul. Zielonej na klientów czeka szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach – nawet do 50% na wybrany asortyment.

W nowo otwartym sklepie o powierzchni 755 m2 do dyspozycji klientów jest 5 kas, w których można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta. Placówka oferuje przestronny parking z 70 miejscami postojowymi, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Nowa placówka w Nowym Sączu została zaprojektowana według konceptu Biedronka 2.0.

– Biedronka 2.0 to bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielane są odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami oraz oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Zapraszamy mieszkańców Nowego Sącza do odwiedzenia nowej Biedronki i zrobienia świątecznych zakupów w wygodny i komfortowy sposób – mówi Roman Krzyszczuk, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za nowy sklep Biedronka w Nowym Sączu.

W sklepie zastosowano też innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które przyczyniają się do poszanowania środowiska, a to stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Wyposażenie placówki zostało oparte o nowe technologie: przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

W związku z otwarciem sklepu przy ul. Zielonej wszyscy klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także promocji na wybrane produkty spożywcze. Oferta promocyjna obowiązuje od 6 do 13 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Sklep przy ul. Zielonej będzie czynny od poniedziałku do czwartku od godz. 6:30 do 21:30, w piątki i soboty od 6:30 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej 2850 sklepów w ponad 1000 miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 65 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 12 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą, a Biedronka 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

komunikat nadesłany przez  Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.