Strona główna Kultura i imprezy

Cyrk Medrano zaprasza!

Cyrk Medrano Nowy SączNarodowy Włoski Cyrk Medrano inauguruje sezon 2016 występami w Nowym Sączu. Na premierowy pokaz sztuki cyrkowej – już 8 kwietnia – można za naszym pośrednictwem wylosować bezpłatne wejściówki.

Jak informują organizatorzy występów Cyrku Medrano w Polsce – Agencja Artystyczna TRAMP – prowadzony przez rodzinę Casartelli cyrk jest jednym z największych w Europie.

Olbrzymi namiot, piękny wystrój, wygodny amfiteatr, 100 zwierząt, 40 artystów, 100 osób obsługi technicznej, 60 pojazdów transportujących wyposażenie cyrku oraz naczepy campingowe. Program jest na najwyższym poziomie światowym – przepiękne stroje, wspaniała muzyka i choreografia, estetyka, miła obsługa widowiska – to wszystko sprawia, iż doznania artystyczne widza na długo pozostaną w jego pamięci – zachęcają organizatorzy.

Według zapowiedzi w programie zobaczymy brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci, pokazy papug, słoni indyjskich i afrykańskich, żyrafy, watusi, konie, wielbłądy, lamy, kangury, strusie oraz akrobacie pod kopułą cyrku, ekwilibrystów, akrobatów i zabawnych komików. – Największym aplauzem widowni cieszy się wielka rewia w inscenizacji cygańskiej oraz inscenizacja „Afryka” z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł – czytamy w materiałach reklamowych.

Cyrk Medrano
Fot. materiały prasowe

Cyrk Medrano rozbije swój namiot na Starej Sandecji przy al. Wolności. W kwietniu zaplanowano 6 przedstawień: w piątek 8. o 18:00, w sobotę 9. o 16:00, w niedzielę 10. o 14:00 i 17:00, w poniedziałek 11. o 18:00 oraz we wtorek 12. także o 18:00.

Program z przerwą trwa 2 godziny i 10 minut. Bilety (do nabycia w kasach cyrku): Dorośli sektor B 50 zł, sektor A 60 zł, loża 80 zł. Dzieci 2-12 lat – sektor B 25 zł, sektor A 30 zł, loża 40 zł. Dzieci do lat 2 – bezpłatnie. Uwaga. Jak podają organizatorzy płatność w kasach tylko gotówką. Nie jest prowadzona rezerwacja miejsc, ale bilety można kupić na dowolny dzień.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych, bezpłatnych zaproszeń na premierowe widowisko (8 kwietnia godz. 18:00). Aby je otrzymać, wystarczy na adres konkurs@twojsacz.pl wysłać e-mail z tematem „zaproszenie do cyrku” a w treści ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Zaproszenie otrzymają osoby, których e-mail dotrze na powyższy adres jako pierwszy, piąty, siódmy, trzynasty oraz dwudziesty pierwszy w kolejności (począwszy od chwili publikacji tego tekstu).
Z jednego adresu e-mail może być nadesłane tylko jedno zgłoszenie.
O wygranej powiadomimy zwrotnym e-mailem nie później niż do godz. 18:00 w dniu 7 kwietnia. Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną również opublikowane w komentarzu pod niniejszym tekstem, więc nadesłanie zgłoszenia wiąże się z wyrażeniem zgody na podanie tych danych do publicznej wiadomości. Wygrane zaproszenie trzeba będzie odebrać osobiście, na podstawie dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, w kasie cyrku przed występem w dniu 8 kwietnia.

(iw)

Cyrk Medrano w Nowym Sączu

Reklama