Strona główna Kultura i imprezy

Czesław Śpiewa z całym duńskim bandem. Bilety dla Czytelników z 20-proc. rabatem [MATERIAŁ PROMOCYJNY]

Reklama
Czesław Śpiewa koncert Stary Sącz
Czesław Śpiewa. Fot. materiały prasowe

Juror popularnego talent show sprowadza ze sobą tym razem całą swoją muzyczną armię, czyli zespół „Czesław Śpiewa”. Na scenie starosądeckiego Sokoła w niedzielę 10 września wystąpią oprócz Czesława Mozila absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.

Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”.
Pierwszy album zespołu Czesław Śpiewa – „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny –  „POP” – pokrył się  podwójną Platyną. Zespół Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”.
Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.
Oczywiście nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.
Koncert Czesław Śpiewa (ze swoim duńskim bandem), w starosądeckim Sokole, 10 września (niedziela) godz. 19:00.
Bilety kosztują 59 zł. Kupisz w informacji turystycznej w Starym Sączu, Rynek 5, oraz na stronie internetowej www.ekobilet.pl/ckis
Użyj swojego kodu rabatowego: twojsacz żeby otrzymać rabat 20% !
(materiał promocyjny)