Strona główna Wiadomości

Dramat w Nowym Sączu: Podwójne morderstwo a potem samobójstwo

tragedia w Nowym Sączu
Fot. JM / Twój Sącz

W jednej z firm na terenie gminy Kamionka Wielka samobójstwo popełnił 30-letni mężczyzna. Potem w jego mieszkaniu przy ul. 29 listopada w Nowym Sączu odkryto zwłoki kobiety i dziecka – zostali zamordowani.

Zwłoki mężczyzny, właściciela firmy z branży meblarskiej, odnaleziono nad ranem w czwartek. Wstępnie ustalono, że popełnił samobójstwo.

– W toku dalszych czynności, w miejscu zamieszkania tego mężczyzny w Nowym Sączu, policjanci ujawnili ciała kobiety i dziecka – poinformowała asp. Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Według nieoficjalnych informacji 7-letni chłopiec oraz 34- letnią kobietę zamordował mąż, który popełnił potem samobójstwo w swojej firmie w Kamionce Wielkiej pod Nowym Sączem.

– W chwili obecnej ustalamy okoliczności i przyczyny tego zdarzenia, a na miejscu pracuje grupa dochodzeniowa z sądeckiej Policji, pod nadzorem prokuratora. Z uwagi na to, że czynności nadal trwają, na tę chwilę nie udzielamy w tej sprawie żadnych dodatkowych i szczegółowych informacji – podaje Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

(iw)