Strona główna Twoje miasto

Drużyna KM PSP Nowy Sącz piąta w województwie

strazacy
Reprezentacja nowosądeckich strażaków. Fot. PSP Nowy Sącz

Drużyna KM PSP Nowy Sącz zajęła wysokie piąte miejsce w klasyfikacji generalnej podczas XV Wojewódzkich Mistrzostw w Sporcie Pożarniczym, które odbyły się w dniach 11-12 czerwca w Oświęcimiu.

Na ostateczną lokatę złożyło się czwarte miejsca zajęte w konkurencji biegu 100 m z przeszkodami oraz sztafecie pożarniczej 4×100. Ponadto w ćwiczeniu bojowym nasza drużyna zajęła 5 miejsce a w konkurencji wspinania przy użyciu drabiny hakowej uplasowała się na miejscu ósmym. Wyniki osiągnięte na mistrzostwach należy uznać z dobre gdyż w mistrzostwach startowało dwadzieścia drużyn.

Drużynę KM PSP stanowili Marek Popardowski, Krzysztof Turski, Jerzy Gromala, Robert Nawrocki, Mateusz Wolak, Sławomir Pulit, Stanisław Bagnicki, Daniel Skrzypiec i Piotr Koban.