Strona główna Twoje miasto

Dysputy polityczne w WSB-NLU. Posłanki Kukiz`15 oraz kandydaci na prezydenta miasta

Reklama

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Paniami Agnieszką Ścigaj oraz Elżbietą Zielińską, posłankami Klubu Parlamentarnego Kukiz ’15 w ramach projektu pod nazwą: “Dysputy Polityczne WSB-NLU”. Spotkanie to odbędzie się już jutro czyli w piątek 12 października o godzinie 17:00 w Sali 126 C w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University.

Podczas dyskusji zostaną poruszone ważne dla naszego kraju tematy społeczno – gospodarcze, a także zaprezentowany zostanie również program Kukiz’15 dla Małopolski w kontekście wyborów samorządowych. Sądeczanie będą też mieli możliwość zapoznać się z kandydatami do Sejmiku Województwa Małopolskiego z okręgu nr 6 i ich programem dla rozwoju regionu.

Dysputy Polityczne WSB-NLU

Dodatkowo, w obliczu zbliżających się wyborów samorządowych chcemy umożliwić Komitetom Wyborczym bezpośredni kontakt z Sądeczanami, aby mogli rzetelnie przedstawić swój program oraz sylwetki kandydatów na Prezydenta Miasta oraz Radnych. Naszą inicjatywę poparły: Sądecki Uniwersytet III Wieku oraz Ruch Społeczny „Młody Sącz”. Uczelnia chce umożliwić odbycie spotkań, w trakcie których będzie można zaprezentować swój Komitet Wyborczy oraz ich programy.

Po przedstawieniu Komitetu, pragniemy skupić prezentację (do 1 godziny) i dyskusję (pytania z Sali: do 1 godziny) na następujących tematach:

1) Nowy Sącz za 20 lat: wizja Nowego Sącza i miejsca tego Miasta na Sądecczyźnie i w Polsce.
2) Zagospodarowanie przestrzenne i szlaki komunikacyjne (w mieście, regionie, kraju).
3) Przedsiębiorczość, jak zachęcić obecnych i przyszłych przedsiębiorców do wyboru Sądecczyzny?
4) Polityka edukacyjna, społeczna i zdrowotna.
5) Przemysł czasu wolnego.
6) Nowy Sącz: miejsce dla pokoleń? Miejsce młodszego i starszego pokolenia w wizji Nowego Sącza.

Informujemy, że już w najbliższy poniedziałek tj. 15 października swoją kandydaturę na Prezydenta Miasta Nowego Sącza przedstawi Pani Małgorzata Belska oraz kandydaci na radnych w ramach Komitetu Wyborczego Wyborców Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – “Nowy Sącza na Nowo”. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali 126 C w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University, ul. Zielona 27.

Następnego dnia czyli 16 października zaprezentuje się kandydat na Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pan Ludomir Handzel wraz z kandydatami na radnych w ramach Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla, natomiast dzień później czyli 17 października będziemy gościć Pana Rafała Skąpskiego jako kandydata na Prezydenta Miasta Nowego Sącza wraz z Komitetem Wyborczym Sojuszu Lewicy Demokratycznej-Lewica Razem. Oba spotkania odbędą się w Sali 126 C w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University o godzinie 17:00.

Dariusz Woźniak, Rektor WSB-NLU

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama