Strona główna Twoje miasto

Dyżury policjantów podczas Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Reklama

Od 19 do 25 lutego 2018 roku organizowany jest w całej Polsce „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”, którego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Istotnym przesłaniem prowadzonych w tym czasie działań jest uświadomienie osobom pokrzywdzonych, że mogą liczyć na wsparcie i pomoc nie tylko podczas tego tygodnia, ale również na co dzień.

W związku z tym Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu organizuje dyżury w ramach których osoby dotknięte przestępstwem będą mogły otrzymać bezpłatną poradę w zakresie postępowań karnych, prewencji kryminalnej, nieletnich oraz przemocy w rodzinie.

Dyżury odbywać się będą w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ulicy Artura Grottgera 50 oraz w jednostkach podległych wg. poniższego harmonogramu:

– W dniu 20 lutego 2018 r. w godz. 9.00 – 13.00 Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie.

– W dniu 21 lutego 2018 r. w godz. 9.00 – 13.00 Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w  Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie, Komisariat Policji w Starym Sączu.

– W dniu 22 lutego 2018 r. w godz. 9.00 – 13.00 Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie, Komisariat Policji w Starym Sączu.

– W dniu 23 lutego 2018 r. w godz. 9.00 – 13.00 Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej – Zdroju, Komisariat Policji w Starym Sączu.

– W dniu 24 lutego 2018 r. w godz. 9.00 – 13.00 Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Piwnicznej – Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie.

– W dniu 25 lutego 2018 r. w godz. 9.00 – 13.00 Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Starym Sączu.

W ramach przedmiotowych dyżurów z pomocy mogą korzystać osoby zarówno z miasta Nowego Sącza, jak i z terenu powiatu nowosądeckiego.

Więcej na temat Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

tekst nadesłany przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu