Strona główna Wiadomości

Dzielnicowego znajdziesz w smartfonie

aplikacja mobilna moja komendaMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przedstawiło zaktualizowaną wersję aplikacji mobilnej „Moja komenda”. Dzięki niej m.in. znajdziemy najbliższą jednostkę policji oraz dowiemy się, kto jest naszym dzielnicowym.

Aplikacja zawiera bazę wszystkich komend i komisariatów w Polsce oraz dane dotyczące rewirów dzielnicowych. Dzięki lokalizacji można znaleźć najbliższy komisariat, wytyczyć do niego trasę lub natychmiast się z nim telefonicznie połączyć.

moja komenda
Po lewej strona startowa aplikacji. Po prawej najbliższe jednostki policji wskazane przez aplikację w lokalizacji Rynek Nowego Sącza

W podobny sposób można skontaktować się z dzielnicowym. – Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku – przekonuje MSWiA.

aplikacja moja komenda Nowy Sącz
Po lewej podstrona Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w aplikacji „Moja komenda”. Po prawej podstrona dzielnicowego dla centrum Nowego Sącza

Aplikację można bezpłatnie ściągnąć z Google Play (Android) lub App Store (iOS).

(edred)

Reklama