Strona główna Wiadomości

FlixBus pojedzie z Warszawy do słowackich Koszyc. Zatrzyma się też w Nowym Sączu

Reklama

FlixBus Nowy Sącz

FlixBus, największy przewoźnik autokarowy w Europie, uruchamia nowe połączenie Warszawa – Koszyce (Słowacja). Charakterystyczne, zielone autokary FlixBusa zatrzymają się na tej trasie także w Nowym Sączu i Krynicy-Zdrój.

Nowa linia rozpoczyna kursowanie 7 września. Bilety są już w sprzedaży na internetowej stronie FlixBusa oraz w aplikacji mobilnej.

Autobusy w drodze z Warszawy (odjazd o godz. 12:00) zatrzymają się w Krakowie, Nowym Sączu, Krynicy-Zdrój, Bardejovie i Preszowie, aby po ponad 9 godzinach jazdy dotrzeć do Koszyc. Przejazd między Nowym Sączem (odjazd godz. 18:25 z Dworca MDA) a Koszycami zajmie, według rozkładu jazdy, 2 godziny i 40 minut. Natomiast podróż z Nowego Sącza do Warszawy potrwa około 6,5 godziny (wyjazd godz. 11:30, przyjazd na Dworzec Zachodni w Warszawie o godz. 18:00).

Cena wyjściowa za bilet między Nowym Sączem a Koszycami to 15 zł, jednak może się ona zmieniać w zależności od dnia tygodnia i popytu. Bilet Nowym Sącz – Warszawa można nabyć online już za 19 zł.

Niemiecka firma FlixBus w Polsce działa od 2015 roku. W rzeczywistości spółka koncentruje się bardziej nad doskonaleniem platformy sprzedaży biletów i systemu rezerwacji. Pod szyldem FlixBus kursują natomiast autobusy należące wielu przewoźników, w tym pojazdy przejętego niedawno PolskiBus.com

(iw)

Reklama