Strona główna Wiadomości

Galeria Sandecja. Jeszcze w tym roku pierwszy w Małopolsce sklep Dealz i kolejni nowi najemcy

Reklama
Dealz otwiera sklep w Nowym Sączu
Fot. materiały prasowe

Dealz Polska, międzynarodowa sieć będąca częścią największej w Europie sieci dyskontów – Poundland, wynajęła 460 m kw. powierzchni w Galerii Sandecja i zamierza jeszcze w tym roku otworzyć swój, pierwszy w Małopolsce i 27 w kraju, sklep. W Galerii Sandecja wkrótce swoje sklepy otworzą też Smyk i drogerie Hebe.

O wejściu do Nowego Sącza sieci Dealz poinformowała agencja doradcza JLL, która jest wyłącznym agentem ds. komercjalizacji należącej do TK Development Galerii Sandecja.

Dealz jest obecny na polskim rynku od początku ubiegłego roku. Koncept od początku zakładał dynamiczną ekspansję w naszym kraju i w kilkanaście miesięcy otworzył 27 sklepów (włączając Nowy Sącz), oferujących szeroki wybór produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów papierniczych, do dekoracji i wyposażenia domu oraz zabawek.

– Wejście Dealz do Sandecji przekłada się na jeszcze większą różnorodność oferty naszej galerii, którą rozwijamy w duchu najnowszych trendów na europejskim rynku handlowym i w oparciu o potrzeby naszych gości. Oznacza to, że Sandecja służy nie tylko codziennym czy weekendowym zakupom, ale staje się również atrakcyjnym miejscem spotkań, gdzie mieszkańcy mogą odetchnąć i spędzić swój wolny czas – mówi Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Polska Operations, cytowany w komunikacie prasowym.

Dealz to nie jedyny nowy najemca który wkrótce pojawi się w Galerii Sandecja. Kilka tygodni temu agencja JLL informowała, że swoje salony otworzą tam drogeria HEBE i sklep z artykułami dla najmłodszych SMYK, a także sklep z kompleksową ofertą damską – Top Secret. Agencja podała również, że oprócz tego swoje umowy przedłużyło ostatnio pięciu najemców – Apart, Bytom, Deichmann, Coccodrillo i Play.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., w którym znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej galeria jest miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji. W gronie najemców centrum znajduje się między innymi hipermarket Carrefour, H&M, New Yorker, Martes Sport, Douglas, Orsay, Wojas, CCC.

(edred)