Strona główna Twoje miasto

Gra miejska „Śladami Ewangelików”

Zapraszamy do udziału w naszej grze miejskiej – „Śladami Ewangelików”. Dedykujemy ją społeczności luterańskiej zamieszkującej od dwóch wieków Nowy Sącz. W grze mogą wziąć udział osoby prywatne, grupy a także szkoły – zapraszamy!

Gra rozpocznie się 13 października i potrwa do 14 października. W piątek (13.10) od g. 9.00 w nowosądeckim oddziale Archiwum Narodowego będzie można pobrać karty gry i rozpocząć swoją przygodę z historią – zachęcamy do udziału!

Aby rozpocząć grę należy koniecznie zgłosić się w piątek do Archiwum (ul. Jagiellońska 52, od g. 9.00 do g. 15.00), aby się zarejestrować. Tam dostaniecie pierwsze wskazówki. W sobotę do g. 14:00, w ostatnim punkcie do jakiego należy dotrzeć, zbieramy informacje o osobach i grupach, które ukończyły wszystkie zadania.

Zwycięzców nagrodzimy 28 października, podczas „Dnia Otwartych Drzwi” w kościele Ewangelicko-Augusburskim w Nowym Sączu.

tekst nadesłany przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.