Strona główna Twoje miasto

Gwiazdy sportu i e-sportu w WSB-NLU

W dniu 15.06.2018 r. o godzinie 12:00 w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Inwazja Inspiracji”. Gwiazdami imprezy będą m.in. Kajetan Kajetanowicz – trzykrotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych, polscy skoczkowie narciarscy Piotr Żyła i Jakub Wolny – oraz Finalista ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT – Jakub Klementewicz.

Event będzie podzielony na trzy bloki. W pierwszej części spotkania wystąpi Krzysztof Zięba z firmy iFun4all – niezależny twórca gier z Krakowa oraz Finalista ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT – Jakub Klementewicz, który już jako uczeń stworzył swoją własną grę komputerową.

W drugiej części odbędzie się spotkanie z trzykrotnym Mistrzem Europy w Rajdach Samochodowych – Kajetanem Kajetanowiczem. Prelekcję pn. „Nowe technologie w sporcie”poprowadzi dr Adam Sieradzki – adiunkt na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Celem spotkania będzie odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest połączenie magii nauki z często niezrozumiałymi zjawiskami obecnymi w rajdach samochodowych.

W trzecim bloku wystąpią Piotr Żyła oraz Jakub Wolny w wykładzie o Dual Career.

Wstęp jest wolny dla wszystkich, jednak organizator zapewnia miejsca siedzące jedynie osobom zarejestrowanym pod linkiem: ii.wsb-nlu.edu.pl

tekst nadesłany przez WSB-NLU

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

inwazja inspiracji Nowy Sącz