Strona główna Twoje miasto

Internetowe Muzeum Sandecji

Muzeum SandecjiDrodzy kibice, pasjonaci sportu, fanatycy Sandecji Nowy Sącz – Dumy Małopolski. Przed wami nowy projekt poświęcony historii jednego z najstarszych klubów sportowych w Polsce.

Zamierzeniem pomysłodawców strony jest gromadzenie wszelkich materiałów dotyczących historii samej Sandecji, jak również sądeckiego sportu.

Chodzi o fotografie, wycinki prasowe, dyplomy, puchary, stroje, plakaty meczowe – dosłownie wszystko to co związane jest z historią Sandecji oraz sportu na Sądecczyźnie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jeżeli ktoś posiada jakieś cenne materiały, prosimy o wysłanie do nas poprzez messengera fotografii eksponatu. Ideą jest archiwizowanie wszelkich śladów działalności Sandecji oraz przede wszystkim pamięci postaci z nią związanych, aby w przyszłości nie zostali zapomniani.

Piotr Kazana

Muzeum Sandecji na Facebooku

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama