Reklama

Jak wybrać oryginalny prezent na urodziny?

Urodziny to jedna z najważniejszych uroczystości w ciągu roku. Każdy solenizant marzy o tym, by jego święto było hucznie wyprawione, a prezenty dopasowane do jego zainteresowań i aktualnych potrzeb. Nie masz pomysłu, co kupić na urodziny mamie, siostrze lub narzeczonej? Zobacz nasze propozycje!

Oryginalny prezent na urodziny nie musi być drogi! Wręcz przeciwnie wystarczy poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwania oraz wywiad dotyczący konkretnej osoby, by wyciągnąć wnioski o tym, czego dan osoba potrzebuje i o czym marzy. W gąszczu dostępnych prezentów nie warto sugerować się ceną. Drobiazgi też są świetną okazją do wzruszeń i miłego zaskoczenia drugiej osoby. Przede wszystkim warto spersonalizować prezent, tak by był szczególny.

Co kupić mamie na urodziny?

W zależności od jubileuszu można kupić bukiet kwiatów lub dołączyć do niech coś jeszcze. Przy okrągłej dacie urodzin pokuśmy się o zakup koszulki, poduszki lub koca z napisem: Kochanej mamie z okazji 50-tych urodzin. To szczególny dzień, o którym będzie pamiętała latami. Mamie możemy również sprezentować jakieś kuchenne akcesorium, o którym zawsze marzyła, a które też przyda jej się podczas codziennych obowiązków.
Wśród tej oferty: mygiftdna.pl znajdziesz ich naprawdę sporo.

Co, gdy urodziny ma siostra?

Nikogo nie znamy tak dobrze, jak rodzeństwa! Teoretycznie rzadko mamy kłopot w tym, by dobrać dla niego idealny prezent, ale jeśli obdarowujemy się każdego roku… można stracić energię i zapał do poszukiwań idealnego upominku.
Siostrze można kupić bransoletkę, inny element biżuterii, ale równie dobrze sprawdzą się karnety: do kina, na masaż lub do kosmetyczki. Wszystko zależy od tego, co preferuje nasza siostra.
Więcej inspiracji, znajdziesz tu: Prezent urodzinowy dla siostry – zaskocz ją!

Jak wybrać oryginalny prezent na urodziny dla kolegi?

Jeśli chcesz podarować kumplowi coś, co go zaskoczy i ucieszy to… podpytaj jego bliskich czego potrzebuje. Może akurat ma w planach zakup akcesorium do telefonu lub auta, a może lubi majsterkować?
Jeśli Twój znajomy jest podróżnikiem to może dobrym pomysłem byłby zakup mapy świata w gustownej ramie. Mógłby zawiesić taki element dekoracji ściennej w dowolnym miejscu domu i planować kolejne podróże.
A może jest z natury wesołą osobą i lubi żarty? Wtedy możesz pomyśleć o zakupie dla niego koszulki ze śmiesznym napisem lub szklanki do piwa z naklejką. Wspólnie będziecie mogli wspominać jego urodziny za każdym razem, gdy założy taki spersonalizowany prezent lub będzie z niego korzystał podczas Twoich odwiedzin.
Jeśli Twój znajomy to elegant, możesz kupić mu również wieczne pióro lub skórzany portfel. Ten zestaw będzie mu pasował, a w dodatku będzie także praktyczny. Każdy mężczyzna powinien na co dzień mieć przy sobie taki gustowny niezbędnik.
Pamiętaj, w obdarowywaniu liczy się życzliwość, szczere życzenia i przede wszystkim pamięć. Nie inwestuj w  drogie prezenty, ale spraw radość drugiej osobie podarkiem, który naprawdę go zaskoczy! Czas spędzony z bliskimi to zawsze najlepszy prezent, jaki możesz podarować komuś, na kim Tobie zależy!
Inspiracji szukaj w internecie. Można tam odnaleźć naprawdę sporo gadżetów, które umilą każdą imprezę urodzinową!
(materiał promocyjny)