Strona główna Twoje miasto

Kalendarz „Nowy Sącz sentymentalnie”. Możesz go u nas wylosować!

Nowy Sącz sentymentalnie kalendarz 2018

Nakładem Wydawnictwa „W Sączu” ukazał się kalendarz na 2018 rok „Nowy Sącz sentymentalnie”, skomponowany na podstawie starych pocztówek przedstawiających nasze miasto na przełomie XIX i XX wieku. Mamy dla Państwa do rozlosowania 10 egzemplarzy tego starannie przygotowanego wydawnictwa.

Format kalendarza „Nowy Sącz sentymentalnie” to 33,5 x 47,5 cm, w układzie pionowym. Można go kupić w Księgarni Alfabet przy ul. Jagiellońskiej 5 w cenie 25 zł. W sprawie kupna można też kontaktować się z wydawnictwem (wsaczu@wp.pl, tel. 602 299 000).

Kalendarz można również otrzymać za darmo, biorąc udział w naszym mini-konkursie. Wystarczy wysłać na adres konkurs@twojsacz.pl e-mail z tematem „kalendarz” a w treści podać imię i nazwisko. No i mieć jeszcze odrobinę szczęścia. „Nowy Sącz sentymentalnie” otrzymają osoby, których e-maile dotrą na naszą skrzynkę pocztową w kolejności jako: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 i 19.

Uwaga! Z jednego adresu można nadesłać tylko jedno zgłoszenie.

Kalendarze będą do odbioru w centrum Nowego Sącza od 3 stycznia. Nie wysyłamy nagrody pocztą! O szczegółach odbioru poinformujemy zwycięzców w e-mailu zwrotnym.

 

Reklama