Strona główna Twoje miasto

Kampania Bezpieczny Maluch w Nowym Sączu

Reklama

Kampania Bezpieczny Maluch, największa akcja edukacyjna dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego wychowania małych dzieci po raz drugi w tym roku organizuje warsztaty dla mieszkanek Nowego Sącza i okolic.

Podczas warsztatów, które odbędą się 15 listopada instruktorzy Kampanii poruszą najważniejsze kwestie bezpieczeństwa niemowląt i dzieci. Rodzice będą mieli okazję przećwiczyć pierwszą pomoc u niemowląt, dowiedzą się także jak zapewnić swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa w samochodzie. Położna opowie o pielęgnacji maluszka, a ratownik medyczny pokaże jak udzielić pierwszej pomocy kobiecie ciężarnej.

Każda mama biorąca udział w spotkaniu otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania podczas nieszczęśliwych zdarzeń, a na koniec warsztatów odbędzie się konkurs z nagrodami. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja na stronie http://bezpiecznymaluch.pl.

Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 15 listopada 2016 roku na godz.17.00-20.30 w Sali Zygmuntowskiej przy ul. Zygmuntowskiej 17. Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców i rodziców małych dzieci.

tekst nadesłany przez organizatorów

Bezpieczny Maluch w Nowym SączuJeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

 

Reklama