Strona główna Wiadomości

Kiedy odpoczywa? Chyba w pracy, bo to najbardziej lubi [PŁATNY MATERIAŁ WYBORCZY]

Krzysztof Głuc Nowy Sącz
Wacław Jagielski i Krzysztof Głuc

Krzysztof Głuc to człowiek z ogromnym dorobkiem zawodowym, zarówno w działaniach dla Nowego Sącza, jak i innych miast w Polsce i za granicą. Sam mówi o sobie, że potrafi po pierwsze – zarządzać, po drugie – robić to skutecznie, po trzecie – odpowiedzialnie i wreszcie po czwarte – z otwartością na potrzeby innych.

A co o kandydacie na prezydenta Nowego Sącza sądzą sądeczanie?

Andrzej CHRONOWSKI, były minister skarbu państwa, działacz związkowy:
Nowy Sącz potrzebuje mądrych i skutecznych ludzi. Krzysztof Głuc jako wiceprezes wodociągów sprawdził się w pozyskaniu, a później w rozliczeniu największych środków unijnych dla naszego miasta. Liczę, że za jego sprawą największe inwestycje są wciąż przed nami. Jestem przekonany, że nasz region stanie się liderem inwestycyjnym południa Polski.
Adriana KAIM, działaczka stowarzyszenia Europa Donna:
Doktora Krzysztofa Głuca poznałam jako studentka politologii WSB-NLU. Wcześniej zdobyłam informację, że jest znakomitym, ale wymagającym nauczycielem akademickim. Potwierdzam. Wykazywał nie tylko ogromną wiedzę, ale wysoką kulturę osobistą i empatię w kontaktach ze studentami. Myślę, że Krzysztof Głuc będzie dobrym gospodarzem naszego miasta.
Krzysztof Głuc, kandydat na prezydenta, zachęca do sięgania po szczyty
Wacław JAGIELSKI, artysta malarz:
Mój dom, pracownia i moje serce zawsze otwarte są na ludzi. Oni wnoszą w me życie nowe historie, przeżycia i nierzadko ciekawe wyzwania. Z jeszcze większą radością spotykam się – i czasem zaprzyjaźniam – z tymi, którym na sercu leży dobro mojego ukochanego Nowego Sącza. Niewątpliwie taką osobą jest Krzysztof Głuc. Często wspólnie prowadzimy ciekawe rozmowy o naszym królewskim grodzie – o jego historii, życiu mieszkańców i perspektywach na nadchodzące lata. Osobiście chciałbym – jako sądeczanin – móc obserwować wprowadzanie jego wizji i pomysłów w życie, i cieszyć się dalszym rozwojem naszego ukochanego MIASTA.

Cały program Krzysztofa Głuca jest dostępny na: www.krzysztofgluc.pl

Materiał sfinansowany przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Głuca „Wybieram Nowy Sącz”
Reklama