Strona główna Twoje miasto

Komfort odnowił swój sklep

Reklama
Komfort Nowy Sącz
Sklep przy ul. Zielonej. Fot. TK / Twój Sącz

W środę, 21 marca swoje przestrzenie dla Klientów otworzył nowy sklep Komfort znajdujący się w przy ul. Zielona 55B, w Nowym Sączu. Z tej okazji sieć przygotowała specjalne rabaty: 10% na panele i drewno oraz 15% na dywany i wykładziny dywanowe.

Wiosna to czas zmian, również tych w domu dlatego dla tych, co myślą o remoncie i nowej aranżacji swojego mieszkania, sklep Komfort proponuje szeroki wybór podłóg i dodatków. Niezależnie od stylu danego wnętrza, w Komforcie każdy znajdzie odpowiednie produkty – pozostające w zgodzie w najnowszymi trendami.

Komfort charakteryzuje nie tylko bogaty asortyment, ale także nowoczesny design salonów. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepu w Nowym Sączu wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślają one nowoczesny charakter sklepu, rozświetlają i optycznie powiększają przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności są meble w naturalnym odcieniu drewna.

Sieć sklepów Komfort dołożyła wszelkich starań, by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment został podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób Klient może znaleźć niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza. Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Nowo otwierane sklepy oferują również praktyczne udogodnienia, wśród których znajdują się stanowiska edukacyjne, gdzie Klient poznaje cechy i właściwości produktów oraz ekrany multimedialne, które pozwalają zainspirować się i zobaczyć panele lub dywan w aranżacji wnętrza.

W okresie od środy 21 marca do niedzieli 25 marca Klienci mogą skorzystać ze specjalnego rabatu – 10% na panele i drewno oraz 15% na dywany i wykładziny dywanowe. Oferta została wzbogacona o atrakcyjną ofertę ratalną. Już teraz wymarzoną podłogę można kupić w 10 ratach 0%. O szczegółach promocji opowie sprzedawca w sklepie Komfort.

Informacje o marce Komfort:

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Obecnie Komfort posiada ponad 151 sklepy, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.

tekst nadesłany przez firmę Komfort

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama