Strona główna Twoje miasto

Konferencja naukowa „Od smutku do wrogości. Zachowania autoagresywne u dzieci i młodzieży”

W ramach Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego organizowanego przez Ośrodek Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. “Od smutku do wrogości. Zachowania autoagresywne u dzieci i młodzieży”. Konferencja odbędzie się w dniu 28 maja 2018 r. w Miasteczku Galicyjskim i kierowana jest głównie do zawodowych rodzin zastępczych z terenu miasta Nowego Sącza, specjalistów, pracowników instytucji pomocowych oraz szkół.

Konferencja będzie odbywała się w godzinach od 9.00 do 15.45. Prelegentami będą m.in. zaproszeni specjaliści z Krakowa – praktycy zajmujący się problematyką dzieci i młodzieży. Ilość miejsc jest ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń dokonanych wyłącznie drogą mailową (konferencja2018@owitr.pl) oraz dokonanie opłaty konferencyjnej.

Więcej informacji

tekst nadesłany przez organizatorów

Od smutku do wrogości. Zachowania autoagresywne u dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama