Reklama

krówki reklamowe

Wielu przedsiębiorców ciągle poszukuje optymalnych kanałów promocyjnych swojej firmy. Nawet jeśli firma ma się całkiem dobrze, a dotychczasowa reklama jest stosunkowo skuteczna, nie warto spoczywać na laurach. Rynek marketingowy rozwija się z każdym kolejnym dniem, dlatego trzeba być na bieżąco z nowościami, które przynoszą zamierzony skutek w postaci przyrostu liczby nowych klientów. Długopisy firmowe, torby reklamowe czy smycze zna niemal każdy. A krówki reklamowe nie są już tak powszechnie znane. Słodycze reklamowe to ciekawa i przede wszystkim skuteczna alternatywa dla tradycyjnych gadżetów reklamowych. A dlaczego?

Krówki promocyjne – słodka chwila dla każdego

Słodycze reklamowe coraz częściej przyciągają przedsiębiorców i speców od marketingu, a to z bardzo prostego powodu. Tradycyjne gadżety reklamowe jak notesy, długopisy czy torby zakupowe często czekają na swoją kolej, aby z nich skorzystać. Często ta pora w ogóle nie nadchodzi, a krówki z logo firmy są formą reklamy, która daje natychmiastowe efekty. Słodycze reklamowe, które znajdziecie m.in. w sklepie OpenGift (w tym miejscu: https://www.opengift.pl/11298/krowki-reklamowe/), można pochłonąć zaraz po ich otrzymaniu. Proste, ale jakże skuteczne.

Słodycze promocyjne – niedoceniana forma reklamy

Ciężko znaleźć osobę, która nie lubiłaby słodkich przekąsek. Cukierki czy krówki pomagają poprawić sobie nastrój nawet jadąc samochodem czy przygotowując się do ważnego spotkania. Co więcej, skutecznie podnoszą poziom glukozy we krwi, dzięki czemu mamy więcej energii do działania. Drobny upominek w postaci krówek reklamowych jest pozytywnie przyjmowany przez potencjalnych klientów, którzy doceniają oryginalność pomysłu na reklamę. Nawet jeśli natkniemy się na kogoś, kto nie przepada za łakociami, może je podarować komuś innemu, czyniąc zasięgi naszej reklamy jeszcze większymi i co najważniejsze, jeszcze bardziej skutecznymi.

Krówki na zamówienie – reklama uniwersalna i niedroga

Często rwiemy sobie włosy z głowy nad wymyśleniem reklamy, która będzie i skuteczna, i stosunkowo niedroga. Cukierki z Twoim logo wydają się spełniać oba te kryteria, jednak trzeba zadbać o ich odpowiednią oprawę. Amatorów krówek nie brakuje, jednak większość z nas może nazwać siebie wzrokowcami. I to właśnie design opakowania przemawia do nas w pierwszej sekundzie po otrzymaniu darmowego upominku. Dobrze, by zarówno nawiązywał do profilu naszej firmy, a jednocześnie przyciągał wzrok niebanalnym wyglądem. Warto również umieścić logo firmy w honorowym, dobrze widocznym miejscu, aby konsumujący od razu zwrócił uwagę na to, kto jest przyczyną jego chwili słodkiego uniesienia.

Cukierki firmowe na zamówienie – dla każdego coś dobrego

Słodycze promocyjne są idealnym rozwiązaniem marketingowym z uwagi na ich wysoką uniwersalność. Jakość krówek czy innych cukierków promocyjnych docenią i młodsi, i starsi, i kobiety, i mężczyźni. Krówka zajmuje śmiesznie mało miejsca, dlatego można ją sobie zachować na „czarną godzinę”. Można podzielić się nimi z przyjaciółmi czy rodziną, albo po prostu wpałaszować samodzielnie. Dlatego krówki są coraz bardziej lubiane nie tylko przez potencjalnych klientów, ale i przedsiębiorców, którzy dzięki słodyczom podbijają swój obszar rynkowy.

Firmowy marketing – nie tylko słodycze

Faktem jest, że krówki z logo firmy są ciekawym pomysłem na skuteczną reklamę, jednak osamotnione mogą być nieco mniej efektywne w swoim przekazie. Dlatego warto pokusić się o specjalne zestawy promocyjne, gdzie oprócz smacznych krówek umieścimy długopisy, notesy, torby czy smycze, a to wszystko z logiem naszej firmy.
(materiał promocyjny)