Strona główna Kultura i imprezy

Limboski zagra w Lipnicy Wielkiej. Po koncercie degustacja win

Limboski wystąpi w czwartek 19 września w Muzycznym Dworze w Lipnicy Wielkiej (gmina Korzenna). Po koncercie przewidziana jest degustacja win z niedalekiej Winnicy Chodorowa.

Limboski. Jedna z najbardziej tajemniczych i nietuzinkowych postaci na polskim rynku muzycznym. Autor rozdzierających serce ballad i drapieżne zwierzę koncertowe. Przez długi czas był kojarzony z anturażem i klimatami ála Tom Waits. Potem zwrócił się w stronę analogowego nagrywania i raczej rockowych brzmień, które można znaleźć na płycie „Poliamoria”. Ostatnio natomiast przeniósł się do Berlina i jego najnowsze produkcje zdradzają fascynację nowoczesną elektroniką. To co się nie zmienia to świetne teksty i jeden z najgłębszych męskich głosów w Polsce! 25 października zaplanowano premierę jego kolejnej płyty.

Organizatorzy – Centrum Kultury w Korzennej – po koncercie, który rozpocznie się w Muzycznym Dworze w Lipnicy Wielkiej o godz. 19:00, zapraszają na poczęstunek oraz degustację win z Winnicy Chodorowa.

Bilety kosztują 70 zł. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 18 441 99 13 oraz mailowo: sekretariat@ck.wkorzennej.pl

Limboski w Muzycznym Dworze w Lipnicy Wielkiej

(materiał partnerski)