Strona główna Kultura i imprezy

Maleńczuk gwiazdą gali plebiscytu Ziarnko Gorczycy 2018

ziarnko gorczycy 2018

Maciej Maleńczuk wystąpi na koncercie galowym plebiscytu Ziarnko Gorczycy 2018 – imprezy, w trakcie której wręczane są statuetki osobom, stowarzyszeniom i firmom prowadzącym działalność charytatywną. Laureaci wybierani są w głosowaniu mieszkańców.

Gala wręczenia statuetek odbędzie się 2 lutego w MCK Sokół o godz. 19:00. Wystąpi Maciej Maleńczuk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, znany z występów solowych oraz m.in. z zespołów Homo Twist, Püdelsi i Psychodancing. Ponadto odbędzie się aukcja podarunków od Przyjaciół Ziarnka Gorczycy.

Bilety w cenie 40 zł dostępne są kasie „Sokoła” (ul. Długosza 3). Jak podkreślają organizatorzy, dochód ze sprzedaży wszystkich biletów w całości przeznaczony będzie na wsparcie Sądeckiego Hospicjum.

Tuż po Gali, w Hotelu Ibis Styles odbędzie się charytatywny bal, na którym przygrywać będzie Mała Orkiestra Dancingowa z warszawy. Bilety na bal kosztują 100 zł.

Pierwszy raz statuetkę Ziarnko Gorczycy wręczono w 2001 roku.

Organizatorami akcji są: Prezydent Miasta Nowego Sącza, Województwo Małopolskie, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związek Sądeczan, Małopolskie Centrum Kultury Sokół, Instytut Europa Karpat, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół.

Informacje o wydarzeniu oraz głosowanie na stronie ziarnkogorczycy.pl

(iw)

Reklama