Strona główna Kultura i imprezy

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza z okazji Dnia Dziecka

śpiąca królewna MOK Nowy Sącz

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu już tradycyjnie – jak co roku z okazji Dnia Dziecka – zaprasza dzieci wraz z ich opiekunami do swojej siedziby przy Al. Wolności 23.

W dniu 1 czerwca od godz. 10.00 na scenie Sali Widowiskowej MOK, w ramach kolejnej, już 21. edycji Konkursu Piosenki Dziecięcej TRALALALALIADA, prezentować będą swoje wokalne i estradowe umiejętności kilkulatkowie z sądeckich i nie tylko przedszkoli i szkół podstawowych.

W tym samym dniu o godz. 17.00 w ramach akcji „Babciu i Dziadku, zabierzcie mnie do teatru” na spektakl pt. „ŚPIĄCA KRÓLEWNA”, będący adaptacją jednej z najpiękniejszych baśni braci Grimm, zaprasza, działająca pod patronatem MOK, Grupa Teatralna „CUDOKI – SZUROKI”. Przy zakupie biletów Babcie i Dziadkowie otrzymują bezpłatne wejściówki dla swoich wnuków (szczegóły na plakacie).

Natomiast dwa dni później – 3 czerwca – zapraszamy do MOK w godzinach: od 13.00 do 17.00 na V KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji i niespodzianek (szczegóły również na plakacie).

Wstęp wolny.

materiał nadesłany przez MOK Nowy Sącz

Reklama