Strona główna Wiadomości

Miejski Sylwester tylko z fajerwerkami

Pokaz sztucznych ogni o północy w sylwestrową noc i lodowisko na Rynku czynne do 00:30 to jedyne atrakcje przygotowane przez władze miasta na przywitanie 2017 roku.

Ostatnia „duża”, miejska zabawa na pożegnanie mijającego roku i przywitanie nowego odbyła się w 2011, kiedy dla zgromadzonych pod ratuszem z koncertem wystąpiła Kasia Kowalska. Potem w sylwestrową noc organizowano jedynie pokazy sztucznych ogni i tańce przy muzyce serwowanej przez DJ`a lub mało znane zespoły.

Równie skromnie będzie na przełomie 2016/2017. – Od godziny 23:30 przy dźwiękach muzyki rozpoczniemy odliczanie ostatnich minut starego roku, a dokładnie o północy zobaczymy widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Atrakcją dla sądeczan będzie również czynne do godziny 00:30 lodowisko – brzmi lakoniczna zapowiedź publicznego Sylwestra na Rynku zamieszczona na stronie internetowej Nowego Sącza.

(iw)

Nowy Sącz miejski sylwester

  • Sondecki JaNuSZ

    Jak urzedasy wola jechac na bahamy a prostego Mietka miec w dupie to niech nie maja watow i sapow do calego swiata ze wyborcy maja ich w dupie przy urnach. Poza tym ta kadencja dla Nowaka to juz ostatnia w Nowosadeckim ratuszu…

  • Leon Zawodowiec

    Jakie władze i miasto – taki Sylwester. Znowu trzeba będzie zabrać dzieciaki do Krakowa. Ciekawe gdzie urzędnicy z Ratusza mieli w tym roku wycieczki zaganiczne? Może ktoś z redakcji zainteresuje się wypada urzędników – czy za kasę podatników czy z innych środków?