Strona główna Wiadomości

MPK ulepszyło aplikację z rozkładem jazdy i wyszukiwarką przystanków

Reklama

Ze sklepu Google Play można już bezpłatnie ściągnąć nową aplikację „MPK Nowy Sącz – Asystent pasażera”. To ulepszona wersja wcześniejszego „Wirtualnego przystanku”.

– W porównaniu do swojego pierwowzoru aplikacja została wzbogacona o szereg udogodnień – rozkład jazdy poszczególnych linii autobusowych (dostępny również w trybie offline), komunikaty MPK Nowy Sącz (ważne informacje, utrudnienia w ruchu drogowym), ulepszony widget oraz nowe, bardziej intuicyjne menu – przekonuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu.

asystent pasażera
Strona startowa aplikacji MPK Nowy Sącz – Asystent pasażera

Tak jak we wcześniejszej wersji, mamy również możliwość wyszukania konkretnego przystanku sądeckiego MPK (lub dzięki włączonej lokalizacji znalezienie najbliższego) i uzyskanie informacji o odjazdach autobusów. Możemy także sprawdzić kursy konkretnej linii i stworzyć listę „ulubionych” przystanków.

Przypomnijmy, że od początku br. połączenia nowosądeckiego MPK można znaleźć także w popularnej aplikacji Jakdojade.pl

Jakdojade.pl teraz również z MPK Nowy Sącz

Natomiast kilka tygodni temu Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu poinformowało, że można już kupować bilety za pomocą smartfonów i tabletów. Do obsługi transakcji MPK wybrało firmę mPay S.A. i jej aplikację mPay.

Bilet na autobus MPK kupisz również w smartfonie

(JO)

Reklama