Strona główna Wiadomości

MZD chwali się naprawami chodników. Zapowiada też remont fragmentu ul. Węgierskiej

remont chodnika Kochanowskiego Nowy Sącz
Remont chodnika na ul. Kochanowskiego. Fot. Janusz Miczek / Twój Sącz

Dyrektor Miejskiego Miejskiego Zarządu Dróg Grzegorz Mirek spotkał się w piątek z dziennikarzami, aby poinformować o aktualnych remontach chodników. Zapowiedział także rychłe rozpoczęcie remontu kilkusetmetrowego odcinka ul. Węgierskiej.

– Część chodników, których remonty rozpoczęliśmy niespełna dwa miesiące temu, jest już wykonana, wśród nich jest chodnik przy ul. Nowochruślickiej, ul. Barskiej oraz ul. Bolesława Prusa. Końca dobiegają roboty na ul. Lwowskiej oraz ul. Tarnowskiej – mówi Grzegorz Mirek.

Nowe chodniki zostaną wykonane w najbliższych tygodniach także na części ul. Kochanowskiego oraz po obu stronach ul. Prażmowskiego.

Dyrektor MZD zapowiedział także, że jeszcze w sierpniu rozpocznie się wymiana zniszczonej nawierzchni na ponad półkilometrowym odcinku ulicy Węgierskiej – od galerii Sandecja do Skrzyżowania z Elektrodową / Biegonicką.

Zatem za kilka tygodni na zakorkowanej na co dzień Węgierskiej kierowców czekają dodatkowe utrudnienia. Prace mają być prowadzone etapami, po jednej stronie jezdni – należy się liczyć z wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

(iw), źródło Biuro Prasowe Urzędu Miasta, www.nowysacz.pl
Reklama