Strona główna Twoje miasto

Nowi dyrektorzy w miejskich placówkach oświatowych

Reklama

Urząd Miasta Nowego Sącza przeprowadził konkursy na stanowiska dyrektorów trzynastu szkół

Urząd Miasta Nowego Sącza przeprowadził konkursy na stanowiska dyrektorów trzynastu szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Dyrektorzy dziewięciu z nich pozostali na swoich stanowiskach, a dla czterech osób będzie to pierwsza dyrektorska kadencja.

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak, po przeprowadzeniu procedur konkursowych, powierza dzisiaj stanowiska dyrektorów trzynastu osobom – mówi Józef Klimek dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Nowego Sącza, który podczas wręczania dyrektorom mianowań na stanowiska, życzył im sukcesów: – Dziękuję za odwagę, bo trzeba być odważnym, żeby podjąć się realizacji tak trudnego i odpowiedzialnego zadania. Życzę wielu sukcesów i nie tyle, żeby omijały was troski i kłopoty, bo w oświacie się nie da tego uniknąć, ale abyście w sytuacjach trudnych szukali ludzi, którzy wam pomogą i wesprą w ich rozwiązywaniu. Życzę powodzenia!

W związku z przejściem na emeryturę trzech dyrektorów i rezygnacji z pracy jednego, stanowiska dyrektorów będą pełnić cztery nowe osoby:

Renata Gajdosz w Szkole Podstawowej nr 14 im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu (poprzednim dyrektorem była Irmina Michałowicz- Hajduk)

Renata Czop w Szkole Podstawowej nr 17 im Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu (poprzednim dyrektorem była Mieczysława Nieć)

Beata Mac w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Nowym Sączu (poprzednim dyrektorem była Halina Węgrzyn)

Sławomir Szczerkowski w Zespole Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu (poprzednim dyrektorem była Antonina Dzikowska).

Powierzenie stanowiska na okres pięciu lat otrzymali ponownie:

Barbara Borek – Miejskie Przedszkole nr 18 w Nowym Sącz

Irena Małek – Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu

Jolanta Bodziony – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Nowym Sączu

Andrzej Hasslinger – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu

Hanna Śpiewak–Chłopkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Nowym Sączu

Zenon Ćwik – Zespół Szkół nr 4 w Nowym Sączu

Andrzej Góra – Zespół Szkół Samochodowych im. Inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu

Milenia Małecka–Rogal – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.

tekst i zdjęcie: Biuro Prasowe Urzędu Miasta Nowego Sącza, www.nowysacz.pl
Reklama