Strona główna Twoje miasto

Obchody 200-lecia I LO: Zawody narciarskie dla absolwentów i pracowników

obchody 200-lecia I Liceum i Gimnazjum Nowy SączDrodzy Absolwenci, z uwagi na duże zainteresowanie naszą imprezą informujemy, że poszerzamy zawody o kategorię „snowboard” oraz zapraszamy do uczestnictwa także byłych Pracowników szkoły.

Pamiętajcie, że przyświeca nam piękna idea barona de Coubertina  – najważniejszy jest udział, a nie wynik sportowy. Mamy nadzieję na Państwa liczny udział w tym wydarzeniu. Gwarantujemy dobrą zabawę na stoku, jak również po zakończeniu zawodów przy wspólnym ognisku…

Prosimy nie martwić się o dojazd – organizatorzy zapewniają transport: Nowy Sącz – Krynica – Nowy Sącz.

Obchody jubileuszowe 200-lecia szkoły inaugurujemy zawodami narciarskimi dla absolwentów. Odbędą się one 5 stycznia 2018 roku na stoku narciarskim Słotwiny-Krynica. Do udziału w zawodach serdecznie zapraszamy naszych abiturientów ze wszystkich  roczników. Będzie to doskonała okazja by powrócić do czasów szkolnych.

Rywalizacja w slalomie gigancie odbędzie się z podziałem na płeć i grupy wiekowe.

Zgłoszenia do zawodów prosimy wysyłać na adres mailowy: dlugosz.nowy.sacz.200.lecie@interia.pl  (temat: zawody narciarskie) do  30 grudnia 2017 roku.

W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko, datę urodzenia, lata uczęszczania do szkoły, klasę, wychowawcę.

Wpisowe wynosi 20 złotych, płatne przelewem na konto Towarzystwa Absolwentów i Przyjaciół I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu: Bank BGŻ BNP Paribas S.A., numer rachunku: 98 2030 0045 1170 0000 0570 7380 z dopiskiem „Darowizna – zawody narciarskie”.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu zawodów będą dostępne na stronie internetowej od grudnia 2017 roku.

tekst nadesłany przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama