Strona główna Wiadomości

OBRAZ MIASTA: Gazeta Krakowska: Piotr Naimski napisał do prezesa Jarosława Kaczyńskiego skargę na prezydenta Nowego Sącza; Ryszard Nowak: Bredni pana posła nie będę komentował

Ostatnie 48 godzin w mediach o Nowym Sączu

GAZETA KRAKOWSKA „Poseł PiS Piotr Naimski napisał do prezesa Jarosława Kaczyńskiego skargę na Ryszarda Nowaka. Przekonuje, że kandydat na prezydenta Nowego Sącza, związany ze środowiskiem obecnie sprawującego władzę w mieście, przyniesie porażkę partii w wyborach. I proponuje wystawić Małgorzatę Belską” Więcej w tekście „Naimski pisze skargę na Nowaka i sądecki PiS. Namaszcza Belską” autorstwa Januszka Bobrka w poniedziałkowym wydaniu Gazety Krakowskiej.

Poseł PiS PIOTR NAIMSKI w liście do Jarosława Kaczyńskiego (za GAZETĄ KRAKOWSKĄ) „W szeregach sądeckiego PiS panuje chaos, organizacja PiS nie jest w stanie zebrać decydującego quorum w normalnym trybie. Wielu naszych zwolenników, wiernych wyborców PiS, deklaruje, że nie chce mieć nic wspólnego z chorą strukturą PiS w mieście, dopóki nie nastąpią fundamentalne zmiany personalne zarówno w zarządzie miasta, jak i w miejskich władzach PiS. Mam nadzieję, że Pan Prezes i władze naszej partii przeanalizują sytuację w Nowym Sączu”.

Prezydent Nowego Sącza RYSZARD NOWAK w GAZECIE KRAKOWSKIEJ o zarzutach Piotra Naimskiego „Bredni pana posła nie będę komentował”.

Poseł PiS Piotr Naimski napisał do prezesa Jarosława Kaczyńskiego skargę na Ryszarda Nowaka

NASZA TELEWIZJA SĄDECKA Radni o odebraniu 8 osobom tytułów Honorowego Obywatela Miasta Nowego Sącza uchwałą Rady Miasta. KAZIMIERZ SAS „Najbardziej mnie oburza, że pisze się w uzasadnieniu, że są to ludzie niegodni tego wyróżnienia, ponieważ działali na szkodę Polski. Ja się pytam: proszę mi udowodnić, pokazać, jaką to szkodę wyrządzał miastu Nowemu Sączowi pan Adamuszek, pan Redlich i wielu innych”. PATRYK WICHER „Uchwała nie pojawiła się z dnia na dzień, jest już prawie rok procedowana. Była zlecona kwerenda wybitnemu, według mnie, historykowi doktorowi Leszkowi Migrale. Z zebranych materiałów konsekwentnie wynika, że osoby albo nie były w ogóle związane z Nowym Sączem, albo przysłużyły się nie Sączowi a ówczesnemu systemowi, w wielu zakresach zbrodniczemu”. 

MIASTONS.PL „Poświęcenie palm odbyło się 25 marca na płycie Rynku w Nowym Sączu. W niedzielnych uroczystościach uczestniczyli licznie zgromadzeni Sądeczanie. Członkowie Klubu Inteligencji Katolickiej tradycyjnie pozostawili palmy pod Skałą Piotrową na Plantach”. http://miastons.pl/nowy-sacz/obchody-niedzieli-palmowej-w-nowym-saczu-zdjecia/

(edred)

Reklama