Strona główna Twoje miasto

Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu Pop Kreacje także w Nowym Sączu

Po raz pierwszy w Nowym Sączu edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii procesu POP Kreacje. 1-6 października 2019r. tydzień bezpłatnych wydarzeń: konsultacje psychoterapeutyczne, warsztaty i dyskusje społeczne.

Wydarzenia w Nowym Sączu:

Bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne – to dobra okazja, żeby się przyjrzeć, czy taka metoda i forma pracy nad sobą nam odpowiada.

1 i 3 października, godz. 16.30 – 19.30
5 października, godz. 9.30 – 12.30
Konsultacje trwają 30 min. Obowiązkowe zapisy (eliza.lis@gazeta.pl) ul. Św. Ducha 5/7, Nowy Sącz
Szczegóły wydarzenia

5 października 2019 r., MCK SOKÓŁ, sala kominkowa, ul. Długosza 3, Nowy Sącz

Warsztat rozwojowy: Relacje – jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać? poprzyglądamy się jak w pełni czerpać z relacji.
godz. 11.00-13.00 Szczegóły wydarzenia

Dyskusja w formie procesu grupowego: Relacje – miłość, przyjaźń, rozstania. Wspólnie przyjrzymy i pogłębimy nasze osobiste spojrzenie na relacje. Godz. 13.30 – 15.30
Szczegóły wydarzenia

6 października 2019 r., MCK SOKÓŁ, sala kominkowa, ul. Długosza 3, Nowy Sącz

Warsztat rozwojowy: W lutrze konfliktów – co nam mówią nasze konflikty? Jak zmienić swoje spojrzenie na konflikty i odkryć w nich rozwijające nas aspekty. godz. 11.00 – 13.30
Szczegóły wydarzenia

Dyskusja w formie procesu grupowego: Konflikty w nas i wokół nas. Wspólnie przyjrzymy się różnym aspektom konfliktów. Godz. 14.00 – 16.00 Szczegóły wydarzenia

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy: https://popkreacje.pl/nowy-sacz-wydarzenia napisz do organizatorów i zarezerwuj miejsce lub umów spotkanie.

Do udziału w naszych wydarzeniach festiwalowych zapraszamy wszystkich, którzy poszukują nowych inspiracji do własnego rozwoju lub do pracy zawodowej. Psychologia procesu ma bardzo szerokie zastosowanie, czego odzwierciedleniem jest bogata oferta festiwalowa. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu Pop Kreacje Nowy Sącz

tekst nadesłany przez: Instytut Psychologii Procesu, Eliza Lis Psychoterapia i Rozwój

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

 

Reklama