Strona główna Wiadomości

W piątek i sobotę utrudnienia w ruchu w centrum i na Al. Piłsudskiego

Centrum Nowego Sącza. Fot. Janusz Miczek / Twój Sącz

Urząd Miasta Nowego Sącza zapowiada utrudnienia w ruchu w piątek 16 czerwca w Rynku i okolicy oraz w sobotę 17 czerwca w centrum oraz w rejonie Al. Piłsudskiego. Ograniczenia związane są z dwoma imprezami: XXII Ogólnopolskim Festiwalem Muzyki Myśliwskiej oraz Kryterium Kolarskim o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Jak podaje UM, w piątek w godzinach 18:30 – 22:30 nastąpi zamknięcie Rynku dla ruchu kołowego – od ulicy Lwowskiej do Piotra Skargi, a także ulicy Lwowskiej od Matejki do Rynku.

Natomiast w sobotę w godzinach 9:00 – 20:30 – nastąpi zamknięcie Rynku od ulicy Lwowskiej do ulicy Piotra Skargi; w godzinach 15:00 – 18:00 – nastąpi wyłączenie miejsc postojowych w ciągu ulicy Świętego Ducha; w godzinach 16:30 – 18:30 nastąpi wyłączenie z ruchu ulic Ducha,Lwowskiej (od ul. Świętego Ducha do Matejki), Matejki (od ul. Lwowskiej do Kościuszki), Kościuszki (od ul. Matejki do Jagiellońskiej), Jagiellońskiej (od ul. Kościuszki do Rynku) oraz Rynku (od ul. Lwowskiej do Piotra Skargi).

Także w sobotę w godzinach 11:00 – 14:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu Al. Piłsudskiego na odcinku od ulicy Królowej Jadwigi do ulicy Magazynowej.

(edred)