Strona główna Twoje miasto

Policja poszukuje kolejnych świadków tragicznego wypadku w Dąbrowie

Mercedes po wypadku oraz odcięciu przez strażaków dachu. Fot. KMP w Nowym Sączu

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 20 lutego 2017 roku ok. godziny 21.30  na drodze krajowej nr 75 w Dąbrowie.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mercedesem zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem. W wyniku uderzenia volkswagen znalazł się na lewym pasie jezdni i uderzył w prawidłowo jadącego seata ibizę, który następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka forda focusa. W efekcie mercedes znalazł się w rowie, a 54-letnia pasażerka pojazdu, mimo podjętej akcji reanimacyjnej, zmarła na miejscu zdarzenia.

Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku, dlatego policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia, a w szczególności kierujących samochodami marki Seat Toledo koloru granatowego oraz samochodu dostawczego (auto laweta) z kabiną koloru białego. Pojazdy te w chwili zdarzenia miały poruszać się drogą krajową, a kierujący nimi mogli być świadkami wypadku.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: 18) 442 42 57 lub z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: 18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

komunikat nadesłany przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu