Strona główna Twoje miasto

Poszukiwani świadkowie wypadków

policjansSądecka policja poszukuje świadków trzech wypadków, do których doszło w ostatnich tygodniach.

27. lutego przed godziną 14.00 na ulicy Tarnowskiej, podczas wyjazdu z zatoki przystankowej kierowca miejskiego autobusu linii 31 gwałtowanie zahamował, aby uniknąć najechania na tył wyjeżdżającego z zatoki samochodu marki Peugeot, który nagle zahamował bezpośrednio przed autobusem. W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek autobusu doznała obrażeń ciała i została zabrana do sądeckiego szpitala.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do ewentualnych świadków tego wypadku, szczególnie pasażerów autobusu, lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę związaną z tym zdarzeniem o kontakt z Policją, gdyż wszystkie dodatkowe informacje pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności zdarzenia – informuje Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

Na informacje policja czeka pod numerem telefonu Wydziału Kryminalnego: (18) 442 46 17 lub pod numerem alarmowym 997

Policja szuka także świadków śmiertelnego potrącenia pieszej, do którego doszło 16 kwietnia br. na Al. Batorego w Nowym Sączu. W tym dniu około godziny 20:45, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 69-letnią pieszą. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła.

Na wszelkie informacje czekamy pod numerem telefonu Wydziału Kryminalnego: (18) 442 42 46 lub pod numerem alarmowym 997apelują policjanci.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu szuka również świadków potrącenia pieszej, do którego doszło 12 kwietnia br. w Nowym Sączu na ulicy Wyspiańskiego (w rejonie siedziby MPK). W tym dniu około godziny 12.00 kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo z naczepą, najprawdopodobniej wykonując manewr omijania zaparkowanego pojazdu, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 13-latkę, która wówczas przechodziła przez jezdnię. W wyniku zdarzenia dziewczynka została przetransportowana do sądeckiego szpitala.

Na wszelkie informacje czekamy pod numerem telefonu Wydziału Kryminalnego: (18) 442 42 46 lub pod numerem alarmowym 997 – przypominają policjanci.

(Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu)