Premiera płyty Arkadio & Miczu „NaCZYNIE” i nowy teledysk

„POCIECHszyciel” to trzeci klip promujący album pt. „NaCZYNIE” duetu Arkadio & Miczu. W utworze możemy usłyszeć wokalistkę Natalię Niemen i aranżację orkiestrową przygotowaną przez Adama Sztabę. Na albumie, który ma dzisiaj – 1 grudnia – swoją premierę pojawiają się kolejne gwiazdy: Grzegorz Turnau, Łukasz Golec i Litza (Luxtorpeda).

„NaCZYNIE” to projekt rapera Arkadio i producenta muzycznego oraz wokalisty Micza. Jest to muzyczna opowieść, której głównymi bohaterami są uczynki miłosierdzia względem Duszy. Album jest wypełniony ciekawymi gośćmi z różnych gatunków muzycznych.

W pierwszym singlu pojawił się Litza z zespołu Luxtorpeda. Kolejny teledysk to wyjątkowa kolaboracja z Grzegorzem Turnauem, który pomógł przygotować raperowi nową wersję swojego przeboju pt. „Cichosza”. Nie jest przypadkiem, że trzeci singiel pojawia się w dniu premiery albumu.

Ten utwór jest najbardziej osobistym na albumie i był dla mnie inspiracją przy pisaniu kolejnych piosenek – podsumowuje Arkadio. W teledysku do utworu wykorzystano ujęcia zarejestrowane podczas koncertu „Młodość – Projekt Życia”, który odbył się w lipcu w Tauron Arenie Kraków.

Album ukazał się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka i został objęty patronatem Światowych Dni Młodzieży oraz TVP1.

Arkadiusz ”ARKADIO” Zbozień – Pomysłodawca idei „Rób to co kochasz”, autor 6 płyt i książki. Jego program szkoleniowo – rekolekcyjny polecany przez bp Grzegorza Rysia poznały już dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i za granicą. Z wykształcenia – dziennikarz, filozof i coach, z pasji – raper, z wyboru – szczęśliwy mąż i ojciec.

Michał ”MICZU” Ziomek – Producent muzyczny, aranżer, kompozytor, wokalista. Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w 2015 roku. Produkcji muzycznej uczy się bazując na swoim doświadczeniu i wyczuciu. Jego twórczość obraca się w klimatach hip-hopu, trapu, czy reggaetonu, z którymi eksperymentuje dodając nutę jazzu, funku czy clubbingu. Jest w trakcie produkcji swojego pierwszego albumu.

materiał nadesłany przez wydawcę płyty

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

 

Reklama