Strona główna Wiadomości

Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy w DHL Parcel [MATERIAŁ PROMOCYJNY]

Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy w DHL ParcelDHL Parcel udostępnia nadania do 28 krajów Europy w punktach partnerskich w Polsce. Teraz wszyscy mogą wysyłać paczki tanio i bez umowy z DHL, a doręczenie przesyłek za granicą wynosi nawet 2 dni. Jest to uzupełnienie oferty krajowych pakietów gotówkowych w DHL Parcel.

Polacy chętnie podróżują do krajów Europy – niektórzy turystycznie, inni w celach zarobkowych. Niezależnie od celu wyjazdu i czasu pobytu, DHL Parcel umożliwia wysyłanie przesyłek do bliskich za granicą. Nadania krajowe i międzynarodowe są dostępne w sieci punktów partnerskich DHL Parcel – i jego Punktach Obsługi Klienta. Niskie ceny przesyłek, możliwość nadawania bez umowy i śledzenie przesyłek online to główne atuty oferty.
DHL Parcel cenyTa oferta na przesyłki międzynarodowe skierowana jest do klientów indywidualnych i firm, które nie mają umowy z DHL. Mogą oni wysyłać przesyłki do Europy:
– wygodnie – za pośrednictwem sieci lokalnych punktów DHL Parcel;
– bezpiecznie – każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem do 500 Euro w cenie;
– szybko – czas doręczenia do krajów Europy już od 2 dni.
Osoby nadające przesyłki w ramach tej oferty mogą bezpłatnie korzystać z informacji o statusie przesyłki, dostępnej pod adresem http://sprawdz.dhl.com.pl/, oraz powiadomień o wyjściu przesyłki za granicę oraz o jej doręczeniu do odbiorcy.
DHL Parcel podzielił się także wiedzą o zwyczajach zagranicznych odbiorców przesyłek i podkreślił jak bardzo dostosowuje się do ich potrzeb.
Dla Niemców istotne są punkty odbioru osobistego, w których o dogodnej porze odbierają paczki.
Słowacy wymagają, aby przesyłki docierały do nich, gdy mają spokojną głowę i doceniają doręczenia w soboty.
Włosi są towarzyscy i lubią, gdy przesyłki dostarczają im znajomi, sprawdzeni kurierzy.
Holendrzy cenią swobodę i chętnie korzystają z usługi przekierowania przesyłki.

Nadania przesyłek krajowych i międzynarodowych w punktach DHL

DHL Parcel rozwija sieć punktów nadania i odbioru osobistego. Obecnie liczy ona 1800 punktów, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, lokalne punkty usługowo – handlowe. Do końca roku planowany jest otwarcie 4500 nowych punktów.
Przesyłki krajowe, jak i zagraniczne, można wysyłać w ponad 1100 punktach w całej Polsce w Inmedio, Relay, 1minute oraz w punktach usługowo – handlowych.
Co istotne, punkty nadań DHL Parcel charakteryzują się elastycznymi godzinami pracy:
– prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
– 80% otwartych jest w soboty;
– ponad 50% otwartych jest w niedziele.
Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?
cennik DHL ParcelDHL wymiary paczek(materiał promocyjny)