Strona główna Twoje miasto

Rodzina i Policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 17-latka

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi  poszukiwania zaginionego 17-letniego Adama Koncewicza.

Wymieniony wyszedł z domu w Tęgoborzy, 29 września br., by dojechać do szkoły, jednak tam już nie dotarł. Około godziny 7.20 wysiadł na przystanku przy Alejach Batorego w Nowym Sączu (przy sklepie myśliwskim) i tam ślad się urywa, dlatego rodzina zaginionego jak i policja zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich, którzy tego dnia o tej godzinie byli na tym przystanku i mogli widzieć 17-latka.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać do policjantów prowadzących sprawę, pod numery telefonów: (18) 4424650, lub (18) 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.

W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów. Rysopis zaginionego: około 165 cm wzrostu; szczupła budowa ciała; jasne włosy, niekiedy uczesane na czoło; jasne oczy.

komunikat nadesłała Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu
Adam Koncewicz
Zaginiony Adam Koncewicz
 • twojsaczpl

  Komunikat Policji z 3.10.2017:

  Zaginionego 17-latka widziano w Krościenku nad Dunajcem. Rodzina i Policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu

  Poszukiwany przez rodzinę i sądecką policję 17-latek był widziany w dniu zaginięcia
  (29 września) w Krościenku nad Dunajcem, gdy około godziny 10.40 wysiadał z autobusu w centrum miasta. Być może poszedł w góry, pojechał do sąsiadujących z Krościenkiem miejscowości, może też przebywać w jednym z tamtejszych pensjonatów.
  Dlatego każdy kto mógł widzieć 17-letniego Adama Koncewicza w Krościenku nad Dunajcem, na górskim szlaku czy w pobliskich miejscowościach, proszony jest o pilny kontakt z sądecką jednostką Policji.

  Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać do policjantów
  prowadzących sprawę, pod numery telefonów: (18) 4424650, lub (18) 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.

  W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów.

  Rysopis zaginionego: około 165 cm wzrostu; szczupła budowa ciała; jasne włosy, niekiedy uczesane na czoło; jasne oczy.