Strona główna Wiadomości

Rozpoczyna się remont ulicy Paderewskiego

Objazdy Paderewskiego ETAP I

Dwa i pół miesiąca ma potrwać zaczynający się już jutro (7. maja) remont ulicy Paderewskiego.

Od rana (od godziny 9.00) obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. W pierwszym etapie prac (do końca maja) prace trwać będą na odcinku od ulicy Barskiej do Żywieckiej

Objazdy będą prowadzone ul. Barską, Hallera, Żywiecką oraz Lwowską. Na ulicach Naściszowskiej oraz Sikorskiego na odcinku od ul. Kołłątaja do Paderewskiego zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy – w celu umożliwienia dojazdu do posesji. Komunikacja zbiorowa będzie kursowała ul. Kochanowskiego /na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Hallera/, ul.Hallera, ul.Barską, ul.Lwowską – informuje Grzegorz Mirek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

W drugim etapie prac ulica Paderewskiego będzie zamknięta pomiędzy ul. Żywiecką a ul. Na Rurach. Trzeci etap, który rozpocznie się prawdopodobnie pod koniec czerwca, obejmie remont pomiędzy ulicami Na Rurach i Tarnowską.

Szczegóły objazdów dla drugiego i trzeciego etapu prac będą podane po zakończeniu prac na pierwszym odcinku. Zmian w rozkładzie jazdy autobusów najlepiej szukać na stronie MPK.

(iw)

paderew
Od środy 7. maja nie przejedziemy ulicą Paderewskiego pomiędzy Barską a Żywiecką. Fot. Z/Twój Sącz

.