Strona główna Twoje miasto

Rozprawa z prawem: Opóźnienia w zapłacie

rozprawa_z_prawemOpóźnienia w zapłacie dotykają znacznej ilości przedsiębiorców, także w Małopolsce. Przejściowe lub trwałe problemy z wypłacalnością są bowiem elementem gospodarki wolnorynkowej. Istotne znacznie mają jednak te mechanizmy, które pomagają zmniejszyć ryzyko zatoru płatniczego lub znaleźć najlepsze z niego wyjście.

Odpowiadając na widoczne zapotrzebowanie edukacji i dialogu Prezes Sąd Okręgowego w Nowym Sączu oraz Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie zorganizowali konferencję „Opóźnienia z zapłacie – rzeczywistość prawna i gospodarcza”, która odbędzie się 26 października 2016 roku, o godzinie 14:00 w budynku Sądu Okręgowego w Nowym Sączu (ul. Pijarska 3).

Będzie to spotkanie różnych środowisk. Do dyskusji zaproszeni zostali m.in. komornik, mediator, doradca restrukturyzacyjny. Konferencja jest otwarta. Udział w niej bezpłatny.

tekst nadesłany przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.