Strona główna Twoje miasto

Na Rynku dowiesz się jak skorzystać ze środków Funduszy Europejskich

Od wtorku do niedzieli „Małopolska myśli o Tobie” w Nowym Sączu. Na festiwalu będzie można dobrze się bawić i zainspirować, a od wtorku do niedzieli (23-28.08) dowiedzieć wielu informacji na temat możliwości otrzymania środków z Funduszy Europejskich.

Przez pięć dni przed festiwalem w Nowym Sączu oraz w dniu imprezy dyżurują specjaliści ds. Funduszy Europejskich, doradcy zawodowi oraz inni konsultanci, którzy udzielą Ci odpowiedzi na pytania dotyczące, m.in. możliwości starania się o dotacje, rozwoju ścieżki zawodowej czy informacji dla firm. Sprawdź terminy, zarezerwuj czas i skorzystaj z możliwości!

Dowiedz się więcej o Funduszach Europejskich w Małopolsce

Codziennie od wtorku do niedzieli (23-28 sierpnia), odwiedzający nasz namiot sferyczny, ustawiony na rynku w Nowym Sączu, będą mogli porozmawiać ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich. To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej na temat dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz krajowych programów operacyjnych.

Od wtorku do niedzieli będzie można sobie także zrobić „Bilans Kariery”. To nowe narzędzie pozwala na podsumowanie swojego dorobku zawodowego: doświadczenia, wykształcenia, odbytych kursów, szkoleń i innych umiejętności, w żaden sposób nieudokumentowanych. Usługa będą oferowali wykwalifikowani doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Przedsiębiorco – skorzystaj z czasu dla Ciebie!

Środa, 24 sierpnia, to dzień dla przedsiębiorców. Przez cały dzień otwarcia namiotu będzie można porozmawiać z pracownikami Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Bliżej natury

W czwartek, 25 sierpnia w naszym namiocie będą dyżurowali konsultanci z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Podpowiedzą, dlaczego warto przystąpić do programu „Jawor”, dotyczącego poprawy efektywności energetycznej i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Warto wiedzieć, że w ramach tego programu do dofinansowania zgłaszane mogą być zadania dotyczące: ocieplenia ścian zewnętrznych budynków, ocieplenia dachów, stropodachów, stropów nad ostatnią kondygnacją, ocieplenia stropów piwnic i wymiany okien oraz drzwi zewnętrznych.

Różne projekty – wiele możliwości

Podczas tygodnia z Funduszami Europejskimi w Nowym Sączu będzie można dowiedzieć się wiele na temat różnych projektów realizowanych dzięki środkom unijnym. I tak w czwartek (godz. 13-15), piątek (godz. 11:30-13:30) i niedzielę (godz. 16-18) będzie można porozmawiać z pracownikami Centrum Zespołów Analityczno-Strategicznych Sp. z o. o. na temat projektu „Mój szef to ja” – dotacje na zakładanie działalności gospodarczej.

Lokalną Grupę Działania „Korona Sądecka” będzie można spotkać w czwartek (godz. 12-16). Dowiemy się m.in. o możliwościach wsparcia na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej oraz środkach dla NGO w ramach projektów, realizowanych przez LGD.

Przez całą sobotę będą także dyżurowali pracownicy Powiatowego Centrum Funduszy Europejskich w Nowym Sączu. Będą przekonywali, że szansą na zatrudnienie na sądeckim rynku pracy jest outplacement.

Nowy Sącz

Odwiedź Mobilny Punkt Informacyjny (MPI) czynny na Rynku w Nowym Sączu i dowiedz się więcej na temat Funduszy Europejskich. Przyjdź w dogodnym dla Ciebie terminie i porozmawiaj ze specjalistami ds. funduszy:

wtorek, 23 sierpnia, godz. 11:00-18:00
środa, 24 sierpnia, godz. 11:00-18:00
czwartek, 25 sierpnia, godz. 11:00-18:00
piątek, 26 sierpnia, godz. 11:00-18:00
sobota, 27 sierpnia, godz. 11:00-18:00
niedziela, 28 sierpnia, podczas Festiwalu Funduszy Europejskich – godz. 14:00-19:00

Szukaj namiotu sferycznego na Rynku w Nowym Sączu – czeka tam na Ciebie spora dawka informacji!

tekst przygotowany przez Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

festiwal funduszy europejskich

Reklama