Strona główna Twoje miasto

„Sączersi po godzinach”

Sączersi po godzinach

18 stycznia w naszym ośrodku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Sączersi po godzinach”. Tym razem zaprosiliśmy Sądeckich „Szwagrów”, czyli Maćka Korzyma, Wojtka Trochima oraz Adriana Danka.

Tuż przed 19 licznie zgromadzeni kibice naszej Sandecji zaczęli zadawać różne pytania, było pytanie o stan zdrowia „Korzenia”, który wrócił do treningów po kontuzji, starsi kibice byli zainteresowani jak przebiega współpraca drużyny z nowym trenerem, najmłodsi kibice chcieli się dowiedzieć jak nasi piłkarze widzą się w przyszłości w reprezentacji narodowej – odpowiedź na te pytanie przysporzyła chyba najwięcej problemów naszym piłkarzom.

Po około 40 minutach i wyczerpaniu pytań, goście rozdawali swoje autografy na specjalnie przygotowanych zdjęciach, po autografach przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i rozmowy poza kulisowe.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z tej serii. Czekamy na propozycje kogo chcielibyście zobaczyć w naszym ośrodku!

tekst i zdjęcie nadesłane przez Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama