Sądecki zespół MOB przedstawia nowy utwór

Reklama

Nazywamy się Mob i jesteśmy zespołem z Nowego Sącza. Gramy prostą, ale nie prostacką muzykę, którą można sklasyfikować jako mieszankę popowej alternatywy z bluesem i rockiem. W tekstach opowiadamy o snach, iluzji, pogoni za czymś co na końcu może okazać się bezwartościowe. Słowem klucz jest oniryzm, czyli przedstawienie rzeczywistości na wzór marzenia sennego.

Dnia 5.04.2019 miała miejsce premiera naszego nowego singla “Swanee” wydanego nakładem wytwórni Kayax w ramach projektu My Name Is New. Jest to inicjatywa wspierana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego mająca na celu promocję młodych artystów, edukowanie ich jak się promować w sieci i w mediach, jak kreować swój wizerunek oraz jak docierać do szerszej publiczności. Jesteśmy w tym projekcie jako jedyny zespół z Nowego Sącza wśród wyselekcjonowanych artystów z całej Polski.

materiał nadesłany przez zespół MOB

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama