Strona główna Twoje miasto

Sądeckie Targi Edukacyjne

W środę, 21 marca w Nowym Sączu szykuje się nie lada gratka dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Sądeckich Targów Uczelni Wyższych.

Udział w targach potwierdziły już największe uczelnie z Krakowa (m.in. Politechnika Krakowska, Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Pedagogiczny), a także z Katowic oraz Kielc. Tradycyjnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zabraknie także przedstawicieli sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz WSB-NLU. – Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 30 wystawców – mówi Michał Słowik ze Stowarzyszenia Profesjonalnego Samorządu.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą edukacyjną wielu prestiżowych uczelni, młodzież na targach będzie mogła skorzystać z porad doradców zawodowych. Na targach pojawią się również przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Sączu, którzy przedstawią zainteresowanym alternatywną drogę kariery zawodowej w Narodowych Siłach Rezerwowych.

Sądeckie Targi Uczelni Wyższych odbędą się w środę 21 marca od g. 10 do 14 w hali MOSiR w Nowym Sączu. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Dzień wcześniej w hali zaplanowano Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych.

tekst nadesłany przez Stowarzyszenie Profesjonalnego Samorządu

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Sądeckie Targi Edukacyjne 2018

Reklama