Strona główna Wiadomości

Salon Agata otwiera się w weekend i kusi promocjami

Salon Agata Nowy Sącz ul. Wiśniowieckiego
Fot. Janusz Miczek / Twój Sącz

8 grudnia otwiera się Salon Agata – największy w Nowym Sączu i okolicy sklep z meblami, akcesoriami i dodatkami wnętrzarskimi. To 24. w Polsce i 2. w Małopolsce – po Krakowie – wielkopowierzchniowy sklep należący do Agata S.A. W weekend otwarcia spółka zapowiada „moc atrakcji i niespodzianek”.

– Sieć Agata jest w fazie intensywnego rozwoju, co pozwala nam na sukcesywne zwiększanie liczby salonów na terenie całej Polski. Cieszę się, że Nowy Sącz dołączył do miast, w których możemy być bliżej naszych Klientów i oferować im produkty z różnych kategorii – mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Salonów Agata.

– Od 8 grudnia w nowo otwartym salonie będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna – na mieszkańców Nowego Sącza czekają rabaty do 20% na wszystko. Specjalna oferta obejmie m.in. produkty takie, jak narożnik Aspen, szafa Graz i narzuta Jungle Novo – czytamy w komunikacie Agata S.A.

Firma zapowiada podczas otwarcia sklepu także wizytę „Świętego Mikołaja i elfów rozdających prezenty” z którymi będzie można zrobić sobie, wywoływane na miejscu, zdjęcie. „Będą słodycze i zabawy z niespodziankami w magicznym, świątecznym klimacie” – zachęca firma.

Nowy sklep powstał w 11 miesięcy u zbiegu ul. Wiśniowieckiego i Al. Piłsudskiego. Ma dwie kondygnacje i niemal 12 tys. m kw. powierzchni użytkowej. W jego ofercie znajdą się m.in. kolekcje do pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór sof, narożników, krzeseł, stołów czy materacy. Ponadto będą strefy z akcesoriami do wystroju wnętrz – dekoracjami, oświetleniem, tekstyliami oraz dodatkami kuchennymi.

– Atrakcją dla Klientów będą przykładowe aranżacje, które pomogą w doborze najlepszych produktów dla domu w charakterystycznym stylu. W salonie znajdzie się również strefa zabaw dla najmłodszych oraz bistro –  podkreśla komunikat Agata S.A.

Agata S.A. z Katowic (wcześniej Bytomskie Fabryki Mebli oraz Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata) do zeszłego roku prowadziło salony sprzedaży pod nazwą Agata Meble. Obecna są to Salony Agata – sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Oprócz otwieranego właśnie w Nowym Sączu, sklepy firmy znajdują się w Katowicach, Gliwicach, Białymstoku, Bielsku-Białej, Rybniku, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Opolu, Kaliszu, Płocku, Gdańsku, Krakowie, Słupsku, Wałbrzychu, Lublinie, Częstochowie, Stalowej Woli oraz Rumi.

(iw)

 • keisyr

  Szykuje sie kolejne przestępstwo Miejskiego Zarzadu Drog w Nowym Saczu !!!
  Skrzyżowanie 1 Brygady-Freislera. Ma tam powstac mikro rondo !!! Na dwujezdniowej szerokiej arterii ma powstać blokada ruchu samochodowego do jednego pasa !!! Mamy tu do czynienia z pogorszeniem bezpieczeństwa i jakości poruszania sie samochodem po mieście !!!
  I to wszystko wbrew woli mieszkańcow ktorzy opowiedzieli się za sygnalizacją świetlną !!!
  Weżmiemy to wszystko pod uwagę przy następnych wyborach !!! Już niedlugo !!!

 • keisyr

  No i mamy kolejne przestępstwo Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Saczu !!!
  Skrzyżowanie Piłsudskiego-Wiśniowieckiego bez sygnalizacji świetlnej !!!
  Zapraszam wszystkich na to skrzyżowanie od soboty (otwiera sie wtedy Salon Agata)
  Będzie można oglądać paraliż komunikacyjny i bezskuteczne próby przejazdu kierowców przez to skrzyżowanie ze skrętem w lewo !!!
  Na żywo będziemy świadkami kolizji, korków, prób wymuszenia przejazdu i wyzwisk !!!
  Dobrze że zblizają sie wybory, jest szansa że pierwszym usuniętym człowiekiem przez nowego Prezydenta Miasta będzie dyrektor MZD !!!

 • keisyr

  Sklep super !!! Dobrze że powstal w Nowym Saczu tworząc w tej części miasta nowoczesną dzielnice handlową !!!
  Z drugiej strony Miejski Zarząd Dróg w Nowym Saczu popełnił kolejne przestępstwo komunikacyjne. Nie zamontował sygnalizacji świetlnej na skrzyzowaniu Alei Piłsudskiego z ulicą wyjazdową przy której są Salon Agata, Merkury Market i inne obiekty !!!
  Od soboty na tym skrzyzowaniu kierowcy pozabijają się, a o wyjeździe z wymienionych obiektów w lewo w Aleje Piłsudskiego można zapomnieć !!!
  Miejski Zarząd Dróg w Nowym Saczu stwarza największe zagrożenie i brak komfortu jazdy dla kierowców w mieście !!!

  • Bbba

   Kolejne światła? Zejdź na ziemię człowieku. Dla bezpieczeństwa i płynności ruchu tylko ronda.

   • keisyr

    Właśnie ostatnio odnotowano dwa wypadki w Nowym Saczu. Jeden na rondzie przy Obwodnicy Północnej a drugi na rondzie przy szpitalu

  • KMACOŃ

   Ja przyjdę na piechotę bo mam około kilometra :D