Strona główna Twoje miasto

Splot zaprasza na warsztaty „Witaj Szkoło Montessori w Nowym Sączu!”

Montessori SPLOTSerdecznie zapraszamy do siedziby Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT”, ul. Limanowskiego 7 wszystkich zainteresowanych edukacja szkolną inną od konwencjonalnej na warsztaty w sobotę, 16 września 2017 r. „Witaj Szkoło Montessori w Nowym Sączu!”

W sobotnie przedpołudnie, o godz. 9.30 zapraszamy Was oraz rodziców obecnych i przyszłych uczniów Montessori na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami szkoły oraz z mgr Martą Derkowską, dyrektorką ds. pedagogicznych Kraków Montessori School i trenerką Polskiego Instytutu Montessori. Opowiemy Państwu o specyfice szkoły Montessori, metodach pracy z dziećmi i odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Zakończenie około godz. 12:30, a około godz. 10:45 planowana przerwa kawowa. Szczerze zachęcamy do udziału w warsztatach wszystkich zainteresowanych, bo bardzo nam zależy, abyśmy wspólnie budowali naszą społeczność szkolną.

Tekst nadesłała Dyrekcja i Zespół szkoły Montessori SPLOT

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.